Coaching
Doradztwo biznesowe i zawodowe

Moja metoda 3 Kroków powstawała przez ponad 15 lat mojej pracy jako doradczyni dla osób indywidualnych i firm - głównie małych i średnich. 

Każda osoba i każda firma jest jedyna w swoim rodzaju, dla każdego ta metoda pracuje inaczej, każdy robi dany Krok po swojemu, na swój sposób, w swoim tempie. 

Najważniejsze i wspólne dla wszystkich moich Klientów założenia mojej Metody zawarte są w 2 punktach:

  1. pracujemy nad tym, żebyś się skontaktował/ła, przypomniał/-a sobie jakie masz możliwości/talenty i wykorzystał/-a je dla dobra swojego i innych
  2. 100% praktyki, 0% teorii w pracy na sesjach (online i w gabinecie)

Jak mogę doradzać nie oceniając?

Chodzi o to, że poznając Twoją historię osobistą czy Twojej firmy, Twoje pomysły, marzenia staram się nie szufladkować - jesteś taki czy taka, to jest dobrze, a to jest źle, tak trzeba było zrobić, to się uda, a z tym to nie masz szansy itd. itp.

Czasem jest tak, że na początku z naszej dwójki to ja jestem tą osobą, która wierzy w Ciebie i w to, co chcesz robić. Ty masz wątpliwości albo totalny brak wiary.

Dlaczego? Bo ja nie mam negatywnego przekazu, przekonań czy doświadczeń, które Ty zebrałeś czy zebrałaś w ciągu swojego życia. I tutaj zaczyna się moje doradztwo i pomoc.

I co ważne: ja pomagam w procesie, jednak proces inicjujesz i przechodzisz Ty. 

Tylko że dzięki pracy ze mną, nie jesteś już na tej drodze sam lub sama.